Új Nemzeti Kiválóság Program 2018

Elsődleges fülek

Az Új Nemzeti Kiválósági Program (ÚNKP) 5 vagy 10 hónapos kutatói ösztöndíjat kínál olyan alap- és mesterképzéses hallgatóknak, akik kiemelkedő színvonalú tudományos munkát terveznek végezni a 2018/19-es tanévben.

A pályázat benyújtási határideje 2018. május 10.

A BME hallgatói az Egyetem ÚNKP oldalán tájékozódhatnak a felhívásról és itt érhetik el a pályázási rendszert is.

A kutatások természetes módon kapcsolódnak a kari tudományos diákköri műhelyhez is, mivel a novemberig elért eredményeket a kari TDK konferencián mutatják be az ösztöndíjasok. Ezért érdemes akár a TDK témakínálatból választani pályázati témát.

A 2018. szeptembertől nálunk kezdő BSc hallgatókat is külön megszólítja az ÚNKP pályázata. Elsőévesként nemcsak az ÚNKP kutatói ösztöndíja, hanem a Tehetséggel fel! ösztöndíj is pályázható. A TDK témakínálatunkban kifejezetten nekik szólnak a Junior témák.

Kérdés esetén, forduljanak Dr. Krámer Tamás kari ÚNKP felelőshöz.

További információk ITT érhetők el.